Sektör Liderleri Ne Diyor?

Çetin Nuhoğlu

Çetin Nuhoğlu

YÖNETİM KURULU BAŞKANI, UND

1985 tarihinden beri sektörün tam kalbindesiniz, yaklaşık 35 yıl; sektörün uluslararası alanda tam yükselmeye başladığı dönem… Sektörün tarihinin en önemli bölümünde tam içindeydiniz, biliyorum ki katkılarınız çok önemli oldu. Derlediğiniz kitaplar o günlere büyük ışık tutmaktadır.
Son olarak yazdığınız ‘UNUTULMASIN DİYE’ adli kitabınız ile de bu sektörün neleri nasıl başardığını tarihe iz düşecek şekilde açıkça kaleme aldınız. O dönem, büyük bir başarı hikayesidir. Başarılı bir geçmiş, tutarlı ve ilkeli davranışlar ile her zaman hatırlanır, saygı duyulur. Sektöre bu zamana kadar sağladığınız ve sağlayacağınız katkılar için şahsım ve UND adına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Şahap Çak

Şahap Çak

YÖNETİM KURULU BAŞKANI, NETLOG LOJİSTİK

Benim için Aysberg ve İlker Altun Türkiyede Lojistik sektörünün Hafızasıdır…

Hafızaya sahip çıkıp geliştirmemiz lazım.

Ahmet Musul

Ahmet Musul

EKOL LOJİSTİK

Kişisel olarak şirket ünvan ve logoları konusunda meraklı biriyim. Fırsat bulduğum zamanlarda bu konuda internette gezinir, ilgimi çeken ünvan ve logoların arkasındaki hikayeleri okurum. Kurucularının firmalarına verdiği isimlerin ne denli amaçlarına uygun olup olmadığını ve kurulma aşamasında amaçlanan ile gelinen nokta arasındaki farklılıkları bazen hayranlık, bazen de üzüntü ile görürüm. ‘Aysberg’ adını ilk gördüğümde yayıncılık, hele de sadece tek bir sektör özelinde çalışmalar yapan bir kuruluş için tuhaf bir ünvan tercihi olarak değerlendirmiştim. Ama yıllar geçtikçe ve yaptıklarınızı, duruşunuzu ve özellikle de sizi daha yakından tanıdıktan sonra ünvanının sözcük anlamını yaptıkları ve yapış / sunum şekli ile hak eden nadir kurumlardan birisi olduğunuzu tüm içtenliğimle kişisel görüşüm olarak söylemekten mutluluk duyuyorum. O nedenle sektörümüze ilişkin derin bilgi birikimi ve deneyiminiz sayesindeki katkılarınız, göründüğünden çok daha köklü ve derin. Daha da önemlisi; saygınlık ve kalite kazandırma konusundaki tavizsiz yaklaşımınız, ülkemizde alışık olmadığımız ölçüde ekip arkadaşlarınız ile bir bütün olarak alçak gönüllü duruşunuz ve sunumuz ile gerçekten bir ‘aysberg’ gibisiniz. Umarım çok daha uzun yıllar bu zor ama değerli sektörün kalite çıtasını yükseltmek, hak ettiği yere gelmesi ve bunun anlaşılmasını sağlamak için çalışmalarınızı aynı şekilde sürdürmeye devam edersiniz.”

Emre Eldener

Emre Eldener

İDARI DIREKTÖR, KITA LOGISTICS

“Aysberg ailesinin değerli üyeleri 25 yıldır sektöre gerek sektörel yayınlarla, gerekse ürettikleri birbirinden güzel harita ve takvimlerle destek veriyor, sektörümüzdeki önemli bir boşluğu dolduruyorlar.

50. Kuruluş yıldönümlerinde de sektörde en az bu kadar aktif olarak kendilerini görmek ister, başarılarının devamını dileriz.”

Fuat Pamukçu

FUAT PAMUKÇU

AKDENİZ İŞ BİRİMİ SATIŞ, PAZARLAMA, İŞ GELİŞTİRME VE STRATEJİ BAŞKAN YARDIMCISI, DFDS

U.N. Ro-Ro’nun kurulduğu günden bu yana, hem ortaklarının, hem müşterilerinin hem de uluslararası karayolu nakliyesi ekosisteminde büyük başarılar elde etmiş olan Aysberg grubunuza tebrik ve şükranlarımızı iletiyoruz. Sektördeki her adımımızda yanımızda yer alan Aysberg yayın grubunun 25. yılını en içten dileklerimizle kutluyor, lojistik sektörünün gelişimine katkıda bulunan vizyoner yayıncılık anlayışınızdan dolayı sizi tebrik ediyor ve uzun bir yayın hayatı diliyoruz. 

25 yıldır lojistik sektörüne yüksek kalitedeki çizgisini koruyarak rehberlik eden ve sektörel kavramların geliştirilmesine yön veren yayınlarınız ülkemizin bu alandaki en büyük kazançlarından olmuştur. U.N. Ro-Ro ailesi olarak KargoHaber, Intermodal, Taşımacılık Rehberi, Kasa gibi sektörümüzün kalbinin attığı mecralarınızda, teknolojiyi yakından takip eden ve kendi sektörü dışında sektör yayıncılığının gelişmesine de katkıda bulunan anlayışınızla sürdürdüğünüz yayıncılığınızda başarılarınızın devamını diliyoruz.

Serkan Demirkan

Serkan Demirkan

CARGO MÜDÜRÜ – TÜRKIYE, QATAR AIRWAYS

Bünyesi altındaki Kargohaber ve diğer tüm yayınları ile birlikte Aysberg demek Türkiye’ deki lojistik endüstrisinin dili demek, aynası demek, buluştuğu ortam, portal demek. Tüm yönetici ve çalışanlarının güler yüzü demek, açık fikirliliği ve fikirlere açıklığı demek… Yardıma hazır olmaları ve konuksever yaklaşımları demek…
İyi ki varsınız. Teşekkürler.

Hasan Hatipoğlu

Hasan Hatipoğlu

TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ, Lufthansa Cargo

Her ay çıkmasını beklediğim ve hararetle takip ettiğim KargoHaber başta olmak üzere tüm yayınlarını severek izlediğim, sektörün olmazsa olmazı Aysberg grubunun yayın kadrosundan yönetimine; emeği geçen tüm ekibine şahsım ve sektörüm adına teşekkür ederim.